Lieljuksis izvairīgs par narkotiku lietotāju publiskošanu

Apollo
0 komentāru

Valsts policijas šefs Aldis Lieljuksis norāda, ka būtu jāizdod visnotaļ bieza grāmata ar cilvēku vārdiem un uzvārdiem, kas pārkāpuši likumu. Tā viņš atbildēja uz jautājumu, vai nebūtu jāpublisko narkotiku lietošanā pieķerto cilvēku vārdi.

Aldis Lieljuksis

Foto: AFI

«Jāvērtē, kurus publiskot, kurus — ne,» Latvijas Radio raidījumā «Krustpunktā» sacīja policijas vadītājs. Viņš norāda, ka pārkāpēju skaits kopumā ir ļoti liels un būtu grūti izdalāms, kuru vārdi būtu publicējami. «Tas ir iespaidīgs cipars. Sanāktu bieza grāmata,» atklāja Lieljuksis, norādot — ja kāds būtu gatavs pirkt, tad tādu būtu vērts izdot.

Jau ziņots, ka Rīgas policija nesen narkotiku lietošanā pieķēra sportistus un dzeltenās preses aprakstītos cilvēkus. Tomēr tiesībsargi aizturētās slavenības nesodīja, kā arī neatklāj viņu vārdus.

Rīgas reģiona Kriminālpolicijai zināmi aptuveni desmit publiski vārdā līdz šim nenosaukti sabiedrībā pazīstami cilvēki, arī sportisti un bieži dzeltenās preses aprakstīti cilvēki, kuri pie narkotikām tikuši no februāra sākumā aizturētajiem diviem narkodīleriem, kas savulaik bija saistīti ar profesionālo sportu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv