Liene Šomase «Rīta tostā» atkal uzjautrina klausītājus Video

Apollo
47 komentāri

Otrdienas rītos «Boom FM» ēterā skan «Rīta tosts». Tajā darbojas Rīgas Improvizācijas teātra pārstāvji un Ufo. Pagājušajā nedēļā tur viesojās Liene Šomase. Tika runāts par dažādiem tematiem, tika runāts arī par attiecībām ar māsu un viņas dalību šovā «Jaunā talantu fabrika», Šomases izjokošanu raidījumā «Tikai ar ielūgumiem», kā arī tika intervēti arī cilvēki uz ielas, kas izteica savas domas un asociācijas par Šomasi. 

Liene Šomase «Rīta tostā» atkal uzjautrina klausītājus

Foto: Evija Trifanova/LETA

Kā izrādās cilvēkiem Šomase asociējas ar vīnu, šlāgermūziku, dziedāšanu, blondajiem matiem. Tāpat tika uzdots jautājums, ar kādu dārzeni asociējas Šomase, izrādās, ka ar baklažānu, brokoli, burkānu, bieti, ķirbi u.c. Noskaidrojās, ka pēc Šomases domām, seksīgākā spēļu kārts ir Lauris Reiniks.Vēl cilvēki izteica domas par to, ar kuru mūziķi Šomasei vajadzētu apprecēties - izskanēja, ka ar Jāni Moiseju, Intaru Busuli, Andri Ērgli, taču vairākkārt tika minēts Lauris Reiniks. Šomase pēc tam nekautrējās  ironizē par Lauri Reiniku, ka viņš smaržo pa gabalu.

Tika veikts arī zemapziņas tests, kurā Šomasei ātri bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem, noskaidrojās, ka priekšspēlei viņasprāt ir jāilgst 10 minūtes, pie jautājuma par seksa pozām viņa pasmējās, bet pēc tam viņa ieinteresējās, cik tad īsti seksa pozu ir. Noslēgumā Šomase dziedāja pašas sacerēto dziesmu: «Ķirbim būt ir grūti».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv