Liepājā iedegta lielā egle Attēlu galerija

Apollo
9 komentāri

2. decembra vakarā Liepājā, Rožu laukumā iemirdzējās lielā Ziemassvētku egle. Pēc pulksten 17:00 ikviens liepājnieks bija aicināts piedalīties ikgadējā masku gājienā, kuram šogad bija dots nosaukums «Ziemassvētku krikumi». Masku gājienā piedalījās kolektīvi no skolām, darba vietām, ģimenes un draugi. Īpaša žūrija izvērtēja maskas un piešķīra balvas.

Liepājā iedegta lielā egle 3 attēli Atvērt

Foto: Valters Pelns

Masku gājiens cauri Liepājai virzījās uz Rožu laukumu, kur pulksten 18:00 sākās pasākums. Tajā klātesošos sveica Lielmutis Fricis un Lielmute Marta ar savu zilo kaķi. Uz skatuves Rožu laukumā uzstājās «Liepājas Gulbju dīķa Jazz band», kā arī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra jauniešu koris «Reverberācija». Klātesošos uzrunāja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, sveicot visus masku gājiena dalībniekus un apmēram 3000 liepājniekus, kas pulcējās pilsētas centrā.

Un tad lielajā Ziemassvētku eglē iemirdzējās skaistie rotājumi, kas liepājniekus un pilsētas viesus priecēs visu ziemu. Liepājnieki atzinuši, ka šogad egles rotājumi iedegušies īpaši skaisti, jo tika izmantoti īpaši uguņošanas elementi.

Ar lielās Ziemassvētku egles iemirdzēšanos Liepājā sāksies Ziemas festivāls, kas sevī kā lielā rūķa maisā saslēpis daudzus jo daudzus pasākumus, jautrus notikumus un pārsteigumus, kas Liepājā gaidāmi līdz pat februāra beigām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ienākt apollo.lv