Liepāja jau izrotāta Līgo svētkiem Attēlu galerija

Apollo
5 komentāri

Pilsētā ir uzstādīti Līgo svētkiem paredzētie rotājumi. Rožu laukumā izvietots centrālais svētku akcents,  kurā draudzīgi sadzīvo margrietiņu un siera ritulīšu motīvs, kas ir neatņemams Līgo svētku simbols, portālu «Apollo» informēja Aigars Štāls, Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists.

Liepāja jau izrotāta Līgo svētkiem 3 attēli Atvērt

Foto: Aigara Štāla

Centrālo rotājumu Rožu laukumā papildina tāds pats margrietiņu motīvs uz Tramvaja tilta, Klaipēdas ielā –  pie jaunās tramvaja līnijas, Zirņu un Tukuma ielas skvērā un Brīvības ielā pie pilsētas robežas.

Šogad, respektējot pilsētas ielās izvērstos remontdarbus, pilsētas rotājumi darināti nedaudz atturīgāki, kā citus gadus. 

«Nedaudz pieticīgāk, bet sirsnīgāk,» uzsver pilsētas galvenā māklsiniece Agita Ansule.

Rotājumi darināti ar mazu humora pieskaņu. Mazākie liepājnieki un arī padzīvojuši ļaudis būs pamanījuši mazo pelīti, kas nerātni raugās no siera ritulīša virs Rožu laukuma zālāja. Visiem tik tuvā, bet reizē pieticīgā puķe margrietiņa iepludināta pilsētas ielās, nepārprotami rada Vasaras saulgriežu noskaņu un atgādina par svētku gaidīšanu.

Līgo svētku rotājumu autori ir SIA «Reklāmas ateljē» un SIA «DLV Kompānija»

A. Ansule cer, ka pilsētas rotāšanā talkā nāks arī veikali un uzņēmumi, dekorējot savus skatlogus un teritorijas. Viņa novēl mums visiem krāšņu un saturīgu Līgošanu un katram piedzīvot pa kādai burvestībai šajos maģiskajos svēkos.

Līgo svētku  rotājumiem šogad iztērēti Ls 3768 lati.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv