Liepājā no cietuma izlaiž vīrieti, kurš draudējis sievietei pārgriezt rīkli, līdzko tiks ārā

Apollo
27 komentāri

Vakar, 19. aprīlī, Kurzemes apgabaltiesa no apcietinājuma atbrīvojusi Jāni Žukausku, kurš kādai sievietei salauzis žokli un draudējis pārgriezt rīkli pēc iznākšanas no cietuma, vēsta portāls «liepajniekiem.lv». 

Liepājā no cietuma izlaiž vīrieti, kurš draudējis sievietei pārgriezt rīkli, līdzko tiks ārā

Foto: dnak, CC BY-SA 2.0

39 gadus vecais vīrietis tika apsūdzēts pēc vairākiem Krimināllikuma pantiem - par vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšanu kādai sievietei, neslavas celšanu, ievietojot internetā pazemojošas ziņas par cietušo, un par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagus miesas bojājumus, vēstīja laikraksts «Kurzemes Vārds». 

«Liepājas tiesā apsūdzētais viņam izvirzīto apsūdzību atzina daļēji un apgalvoja, ka pretlikumīgās darbības veicis, mīlestības jūtu vadīts. Vēlāk, kad sieviete bija uzrakstījusi sūdzību policijai un sākās izmeklēšana, vīrietis vēlējies noslēgt mierizlīgumu, taču cietusī tam nepiekrita. Pēc šāda notikumu pavērsiena sarunā ar Probācijas dienesta darbiniecēm, kuras veica vīrieša uzraudzību saistībā ar citu tiesas spriedumu, apsūdzētais izteicies, ka pat tad, ja viņu notiesās ar reālu cietumsodu, pēc iznākšanas no cietuma viņš cietušajai pārgriezīšot rīkli,» raksta «liepajniekiem.lv». 

Tiesa lēma vīrietim piespriest sodu - brīvības atņemšanu uz gadu un vienu mēnesi, kam pievienots vēl iepriekš neizciestais sods, kopsummā vīrietim aiz restēm liekot pavadīt piecus gadus un desmit mēnešus. 

Spriedums tika pārsūdzēts un, izskatot lietu apelācijas instancē, Liepājas tiesa lēma spriedumu atcelt pilnībā, nosūtot lietu jaunai izskatīšanai. 

Vīrietim piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar apcietinājumu. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv