Liepājā tuvojas skeitbordistu burziņš – «Dēļu zapte 2010»

Apollo
0 komentāru

Nākam sestdien, 30. janvārī, Liepājas Olimpiskā centra cokolstāvā norisināsies īsts skeitbordistu pasākums, kur vienlaikus spēkiem mērosies fingerbordisti, slaloma distances cienītāji un arī skeitbordisti.

Liepājā tuvojas skeitbordistu burziņš – «Dēļu zapte 2010»

Publicitātes foto.

Šāda veida pasākums Liepājā norisināsies pirmo reizi un tas būs īpašs ar to, ka vienlaikus būs iespējams sekot līdzi pilnīgi visām disciplīnām – fingerbordam, slalomam, game of skate (skeitbords) un oli.

Dalībnieku reģistrēšana būs sacensību dienā no pulksten 11.00 (sacensību norises vietā). Savukārt, pulksten 12.00 tiks dots starts visās trijās disciplīnās un plānots, ka tās varētu risināties līdz pulksten 16.00.

Fingerbords

Šajā disciplīnā visi dalībnieki tiks dalīti divās vecuma grupās: 1)līdz 11 gadu vecumam; 2) vecāki par 11 gadiem. Paredzēts, ka katram dalībniekam būs viens brauciens, tādējādi, noskaidrojot fināla brauciena pārstāvjus, kuri pēc tam veiks izšķirošo braucienu cīņā par 1. vietu. Dalības maksa šai disciplīnai būs 1Ls.

Slaloms

Šajā disciplīnā, gluži tāpat kā fingerbordā, dalībnieki tiks sadalīti divās grupas: 1)juniori (līdz 18 gadu vecumam); 2) open klase (pēc 18 gadu vecuma). Kopumā būs plānotas divas slaloma disciplīnas – līnijas un speciālā. Turklāt, ļoti iespējams, ka sacensībās piedalīsies arī šā brīža Pasaules čempions Jānis Kuzmins, savukārt, sieviešu konkurencē Eiropas čempione Lienīte Skaraine. Dalības maksa šai disciplīnai būs 2Ls.

«Game of skate» jeb skeitbords

Disciplīna, kas prasa lielu izdomu un domājams, ka tā varētu būt viskuplāk pārstāvošā disciplīna šajās sacensībās. Dalībnieki netiks dalīti grupās un, kā jebkurā citā disciplīnā, tajā piedalīties būs iespējams ikvienam interesentam. Sacensību dalības maksa: 1Ls.

Sacensību noslēgumā plānota kopīga apbalvošanas ceremonija, kurā tiks sumināti visi šīs dienas laureāti. Kuriem lieliskas balvas būs sarūpējuši sporta preču veikals «Sportland», mobilo telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs «Amigo», konditorijas izstrādājumi «Vīgners», «Čili pica» un «Red Bull». Šī pasākuma informatīvie atbalstītāji ir «Radio SWH» un «liepajniekiem.lv».

Domājams, ka šis pasākums būs ļoti interesants un aizraujošs ikvienam, kam interesē aktīva laika pavadīšana.

Norises vieta: Liepājas Olimpiskā centra cokolstāva autostāvvieta

Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv