«Liepājas lauvām» minimāls zaudējums Tartu

Baltijas Basketbola līgas elites divīzijas spēlē šovakar «Liepājas lauvas» viesos ar 60:64 zaudēja Tartu «Rock» komandai.

Vairis Pusaudzis

Rezultatīvākais «Liepājas lauvu» komandā ar 16 punktiem bija lietuvietis Laimons Kiseļs, 13 punktus guva Mārtiņš Kravčenko, bet 12 punktus sakrāja Oļegs Kojeņecs. «Rock» sastāvā ar 14 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Janars Taltss, bet 13 punktus guva Timo Eihfuss.

«Liepājnieki» maču iesāka pagalam neveiksmīgi un trešajā minūtē nonāca zaudētājos ar 0:10. Tomēr jau otrās ceturtdaļas sākumā viesi panāca neizšķirtu 18:18, bet nedaudz vēlāk arī pārņēma vadību (20:18, 22:20, 27:22), taču lielajā pārtraukumā ar +3 (30:27) devās «Rock» komanda.

Trešās ceturtdaļas vidū mājinieki ieguva jau 12 punktu pārsvaru (48:36 un 50:38), bet pirms pēdējām desmit minūtēm «liepājniekiem» bija -8 (44:52). 56 sekundes līdz mača beigām pēc Kravčenko trīspunktu metiena «Liepājas lauvas» pietuvojās līdz divu punktu starpībai (60:62), taču izraut uzvaru tomēr nespēja.

Liepājas komandai šis bija trešais zaudējums šīs sezonas četrās spēlēs, bet «Rock» basketbolisti izcīnīja pirmo uzvaru un arī viņiem tagad ir identiska bilance kā «liepājniekiem».