«Liepājas lauvas» izrauj uzvaru Valmierā

Latvijas Basketbola līgas spēlē šovakar «Liepājas lauvas» izbraukumā izcīnīja uzvaru ar 72:70 pār BK «Valmiera» komandu.

Vairis Pusaudzis

Rezultatīvākais «liepājnieku» sastāvā ar 24 punktiem bija Oļegs Kojeņecs, 21 punktu un desmit atlēkušās bumbas pievienoja Laimons Kiseļs, bet desmit punktus guva Vairis Pusaudzis. BK «Valmiera» komandas labā 14 punktus guva Artūrs Valeika, 12 punktus sakrāja Reinis Strupovičs, bet 11 punktus pievienoja Oskars Virsis.

Spēles lielāko daļu mača gaitu kontrolēja «valmierieši», kuri jau pēc pirmās ceturtdaļas bija vadībā ar 11 punktu pārsvaru (29:18), bet trešās ceturtdaļas sākumā «Valmieras» basketbolistiem vēl bija +19 (47:28). Tomēr līdz pēdējās ceturtdaļas sākumam «liepājnieki» pietuvojās līdz desmit punktu starpībai (57:47), bet pēdējās ceturtdaļas vidū viesi veica 11:0 izrāvienu un pārņēma vadību (64:63).

Minūti un piecas sekundes līdz spēles beigām trīspunktu metienu realizēja Mārtiņš Kravčenko, panākot 72:69 «Liepājas lauvu» labā, bet «Valmieras» basketbolisti atlikušajā laikā nespēja panākt izlīdzinājumu.

«Liepājas lauvas» ar trim uzvarām četrās spēlēs ieņem trešo vietu LBL kopvērtējumā, bet BK «Valmiera» ar divām uzvarām trīs mačos ir ceturtajā vietā.