«Liepājas lauvas» pārbaudes turnīrā piedzīvo otro zaudējumu

Zaudējumu arī otrajā četru komandu pārbaudes turnīra, kas risinās Liepājā, spēlē piektdien piedzīvoja Latvijas basketbola klubs «Liepājas lauvas», kas ar rezultātu 69:78 (21:22, 11:23, 20:19, 17:14) piekāpās Krievijas komandai Čerepovecas «Severstaļ», kuru trenē bijušais liepājnieku treneris Oļegs Okulovs.

Kā vēsta portāls «liepajniekiem.lv», mājinieki spēli aizvadīja kā pa viļņiem. Nesekmīgs «Liepājas lauvas» komandai bija pats mača sākums, kad viesi, lielā mērā pateicoties sekmīgajiem tālmetieniem, izvirzījās vadībā ar 12:2. Tomēr jau līdz ceturtdaļas izskaņai atspēlējās un zaudēja tikai ar 21:22.

Otrajā ceturtdaļā viesi atkal atrāvās un viņu pārsvars «Liepājas lauvas" komandas nestabilās spēles dēļ sasniedza jau gandrīz 20 punktu pārsvaru - 55:36.

Tomēr liepājnieki nepadevās un uzsāka pakaļdzīšanos, kuru visvairāk sekmēja Jevgēņijs Kosuškins, Mārtiņš Kravčenko un Vairis Pusaudzis. Galotne izvērtās samērā saspringta, tomēr tuvāk par piecu punktu deficītu liepājnieki pretiniekiem vairs netika.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē «Liepājas lauvas» ar 76:82 (30:18, 11:13, 16:15, 16:27, 3:9) pagarinājumā piekāpās Igaunijas vienībai Tartu «Rock».

Turnīru sestdien noslēgs «Liepājas lauvas» komandas mačs ar Ukrainas komandu «DņiproAZOT».