«Liepājas Lauvas» pastarīšu cīņā sagrauj «Nevežis»

«Mastercard» Baltijas Basketbola līgas elites divīzijas spēlē šodien «Liepājas Lauvas» savā laukumā pārliecinoši ar 85:63 uzvarēja Kedaiņu «Nevežis».

Rezultatīvākais «liepājnieku» komandā ar 16 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām bija Klāvs Ansons, 14 punktus guva Oļegs Kožeņecs, bet 12 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles Edgars Jeromanova rēķinā. «Nevežis» rindās ar 18 punktiem un 14 bumbām zem groziem izcēlās Egīdijs Dimsa, bet pa 13 punktiem guva Darjus Šilinskis un Mants Simonavičs.

Pirmajā ceturtdaļā «Liepājas lauvas» ieguva 16 punktu pārsvaru (30:14), tomēr otrajās desmit minūtēs māinieki guva tikai septiņus punktus, tādejādi «Nevežis» izdevās nedaudz sadeldēt rezultāta starpību (37:25). Mača otrajā daļā «liepājnieki» vaļības vairs neatļāvās un spēja nosargāt uzvaru.

«Liepājas lauvām» šī bija trešā uzvara šīs sezonas 15 spēlēs, tādejādi viņiem izdevās apsteigt «Nevežis» (divas uzvaras 13 mačos) un pakāpties uz pirmspēdējo, devīto vietu BBL elites divīzijā.