Liepājas mākslas vidusskola maina nosaukumu

Apollo
4 komentāri

LR Kultūras ministrija ir akceptējusi Liepājas mākslas vidusskolas lūgumu mainīt skolas nosaukumu uz Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolu. Nosaukuma maiņa bija nepieciešama, jo skolā ir notikusi izglītības programmu aktualizācija un desmit skolā realizētajās mācību programmās absolventiem tiek piešķirta kvalifikācija «dizaina speciālists».

Liepājas  mākslas vidusskola maina nosaukumu

Foto: Publicitātes foto

Kultūras ministrija akceptējusi Liepājas mākslas vidusskolas lūgumu un, pamatojoties uz Izglītības likuma 22. panta pirmo daļu, Profesionālās izglītības likuma 1.5. panta pirmo daļu, 16. panta otro daļu, kā arī pārējas noteikumu 4. punktu, mainījusi mācību iestādes nosaukumu uz «Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola».  Apstiprināts arī skolas jaunais nolikums.

Saskaņā ar apstiprinātajām izmaiņām, spēku zaudējis Kultūras ministrijas rīkojums Nr. 6-1-163 «Par Liepājas mākslas vidusskolas nolikumu».

Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola šobrīd realizē divpadsmit licencētas profesionālās vidējās izglītības programmas. Desmit programmās absolventiem tiek piešķirta kvalifikācija «Dizaina speciālists». Ar visām mācīibu programmām iespējams iepazīties mācību iestādes mājas lapā: www.lmv.lv

2013. gada 18. maijā no pulksten 10:00 līdz 14:00 un 8. jūnijā no pulksten 10:00 līdz 16:00 Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola organizē Atvērto durvju dienu, aicinot ikvienu interesentu klātienē iepazīties ar apgūstamajām prasmēm un mācību priekšmetu saturu.

2013. gadā iestājeksāmeni Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā notiks 9. un 10. jūlijā. Dokumentus pieņem no 17. jūnija līdz 8. jūlijam katru darba dienu no pulksten 10:00 līdz 16:00 skolas bibliotēkā Alejas ielā 18, 2.stāvā.

 Lai topošie skolas audzēkņi varētu sekot līdzi Liepājas Dizaina un mākslas skolas interesantajam mācību procesam un citām skolā notiekošām aktivitātēm, ir izveidots profils www.facebook.com/liepajasmakslasvidusskola. Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā iespējams iegūt akadēmiskas zināšanas, apgūt praktiskas prasmes ādas, metāla, koka apstrādē, iepazīt tekstila daudzveidību un iemācīties apģērba modelēšanu. Tā pat iespējams apgūt audio vizuālo mākslu, mediju mākslu, arhitektūru, reklāmas dizainu un interjera dizainu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv