«Liepājas metalurgs» apstājas Eiropas līgas otrajā kārtā

UEFA Eiropas līgas otrās kvalifikācijas kārtas atbildes mačā «Liepājas metalurga» futbolisti šodien izbraukumā ar 1:3 piekāpās Gruzijas komandai Tbilisi «Dinamo», tādejādi izstājoties no Eiropas līgas turnīra.

Ģirts Karlsons

Spēles 18. minūtē «Dinamo» komandas pussargs Giorgijs Merebašvili atklāja mača rezultātu, panākot mājiniekiem labvēlīgo rezultātu 1:0. Tomēr jau otrā puslaika ceturtajā minūtē «Liepājas metalurga» futbolistiem izdevās panākt izlīdzinājumu, kad precīzs sitiens padevās liepājnieku pussargam Maksimam Rafaļskim.

Liepājnieku prieki par labvēlīga rezultāta panākšanu gan bija ļoti īsi, jo jau pēc četrām minūtēm Tbilisi kluba aizsargs Gurams Kašija atkal vadībā izvirzīja laukuma saimniekus. Bet vēl pēc desmit minūtēm Merebašvili otro reizi mačā pārspēja «Liepājas metalurga» vārtsargu Viktoru Spoli, panākot Gruzijas klubam labvēlīgu rezultātu - 3:1.

Pirms nedēļas pirmajā spēlē «Liepājas metalurgs» savā laukumā pieveica «Dinamo» futbolistus ar 2:1, tādejādi divu spēļu summā Tbilisi futbolisti svinēja uzvaru ar 4:3.

Eiropas līgas trešajā kvalifikācijas kārtā Tbilisi «Dinamo» futbolisti tiksies ar Serbijas kluba Belgradas «Crvena Zvezda» un Slovēnijas kluba Veleņes «Rudar» pāra uzvarētāju. Pirmajā abu komandu tikšanās reizē Slovēnijā ar 1:0 pārāki bija «Crvena Zvezda» futbolisti.