«Liepājas metalurgs» futbolisti mājās uzvar «Jūrmala-VV»

Latvijas futbola čempionāta - «LMT Virslīgas» - 22.kārtas spēlē svētdien «Liepājas metalurgs» savā laukumā ar rezultātu 4:1 (2:0) sagrāva «Jūrmala-VV» komandu, nostiprinoties kopvērtējuma līderpozīcijā.

Pirmajā puslaikā divu vārtu pārsvaru mājiniekiem ar precīziem sitieniem nodrošināja Pāvels Surņins un Deniss Ivanovs. 61.minūtē 11 metru soda sitienu uz jūrmalnieku vārtiem realizēja Kristaps Grebis, bet 73.minūtē Deniss Rakels panāca jau 4:0 «Liepājas metalurgs» vienības labā.

Mača izskaņā Jurģim Kalnam izdevās gūt goda vārtus un pēc tam arī norībināt liepājnieku vārtu stabu, tomēr laukuma saimnieku pārsvars bija pārāk liels, un spēle beidzās ar rezultātu 4:1 «Liepājas metalurgs» komandas labā.

22.kārtas pirmajā mačā sestdien Rēzeknes «Blāzma» izbraukumā ar rezultātu 3:0 (2:0) pieveica Rīgas «Daugava» vienību.

«LMT Virslīgas» līdervienības «Liepājas metalurgs» rēķinā šobrīd ir 48 punktiem 20 spēlēs, bet 45 punktus 19 mačos sakrājuši «Ventspils» futbolisti, savukārt vēl par vienu punktu mazāk pagaidām izcīnījusi Rīgas «Skonto» vienība.

Ceturto pozīciju patlaban ieņem «Dinaburg» ar 31 punktu 18 mačos, piektajā vietā atrodas «Jūrmala-VV» vienība, kas 19 spēlēs tikusi pie 25 punktiem, bet sesto vietu ieņem «Olimps»/RFS komanda, kas aizvadītajās 20 spēlēs izcīnījusi 22 punktus.

Septītajā pozīcijā ar 12 punktiem 20 spēlēs atrodas «Blāzma», savukārt pēdējās divas vietas «LMT Virslīgas» čempionātā šobrīd ieņem «Tranzīts» ar desmit izcīnītiem punktiem un «Daugava» komanda, kuras rēķinā ir septiņi punkti.

Vēl 22.spēļu kārtā Rīgas «Skonto» pirmdien spēkosies ar Daugavpils «Dinaburg» futbolistiem, bet 8.augustā Latvijas čempioni «Ventspils» uzņems citu Ventspils komandu «Tranzīts».