«Liepājas metalurgs» piekāpjas «Gomeļ»

«Liepājas metalurgs» Baltkrievijas čempionāta spēlē nespēja pieveikt turnīra tabulā zemāk esošo «Gomeļ» un savu skatītāju priekšā zaudēja ar rezultātu 1:4 (0:1, 1:1, 0:2).

Pirms šīs spēles «Liepājas metalurgs» turnīra tabulā atradās 6. vietā, bet viņu pretinieki — 8. vietā. Visa spēle aizritēja saspringtā gaisotnē, un abu komandu spēlētāji vairākas reizes izcēlās ar rupjībām.

Pirmajā periodā līdz 16. minūtei nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, lai gan abām komandām bija iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā. Liepājniekiem 11. minūtē vajadzēja pārkārtot uzbrucēju trijniekus, jo līdz spēles beigām tika noraidīts viens no komandas līderiem Juris Ozols. Vienīgos vārtus pirmajā periodā guva Baltkrievijas komandas spēlētājs Vladimirs Iļjins.

Otrā perioda 6. minūtē Gomeļas komanda mazākumā guva savus otros vārtus, kad uz noraidīto spēlētāju soliņa atradās divi «Gomeļ» spēlētāji un Konstantīns Sidulovs no «Liepājas metalurga». Liepājniekiem izdevās rezultāta starpību samazināt 12. minūtē, kad pēc Konstantīna Sidulova un Ivana Loginova piespēles vārtus guva Andrejs Kasatkins.

Trešajā periodā liepājniekiem neizdevās iepriecināt savus līdzjutējus ar vārtu guvumu, savukārt pretiniekiem tas izdevās divkārt. Vispirms 6. minūtē Gomeļas klubs izmantoja skaitlisko vairākumu, kad ar rezultatīvu metienu izcēlās Jevgeņijs Krivomazs, bet vēl pēc trim minūtēm Vitālijs Valujs palielināja rezultāta starpību līdz 4:1. Šajā brīdī liepājnieki nomainīja vārtsargu — Ervīna Muštukova vietā nāca Arunas Aleiņikovas. Atlikušajās 10 minūtēs nevienai no komandām gūt vārtus tā arī neizdevās, un liepājnieki zaudēja ar 1:4.