«Liepājas metalurgs» pusfinālā vēlreiz zaudē «Latgalei»

Latvijas hokeja čempionāta pusfināla sērijas trešajā spēlē «Liepājas metalurgs» pēcspēles metienu sērijā ar 1:2 savā laukumā piekāpās Daugavpils «Latgale» komandai.

Sērijā daugavpilieši izvirzījušies vadībā ar 2-1, un abu komandu ceturtā spēle sestdien notiks Daugavpilī.

Līdz otrās trešdaļas vidum neviena no komandām nebija guvusi vārtus, bet otrā perioda 9. minūtē Konstantīns Mihailovs vadībā izvirzīja liepājniekus. Spēles 46. minūtē Lukašs Peks panāca izlīdzinājumu 1:1. Atlikušajā laikā vārti netika gūti, un komandas aizvadīja papildlaiku. Arī tajā neizdevās noskaidrot uzvarētāju, un viss izšķīrās pēcspēles metienos. Liepājniekiem precīzs bija Vents Feldmanis, bet uzvaru viesiem atnesa divi precīzi Vitālija Pavlova bullīši.

Jau ziņojām, ka pirmajā spēlē «Liepājas metalurgs» zaudēja pēcspēles metienu sērijā ar 2:3, bet otrajā mačā Daugavpilī izcīnīja uzvaru ar 4:1.