«Liepājas metalurgs» uz Prāgu dosies ar zaudējumu

Latvijas čempionvienība «Liepājas metalurgs» otrdien piedzīvoja zaudējumu UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā spēlē.

Prāgas «Sparta» futbolisti Liepājā jutās kā mājās. Atbildes spēlē uz brīnumu «liepājnieku» izpildījumā grūti cerēt.

«Liepājnieki» savā laukumā ar rezultātu 0:3 zaudēja Čehijas čempioniem Prāgas «Sparta».

Pirmie vārti tika gūti spēles 37.minūtē, kad pēc labas piespēles Jirži Kadlecs, izskrēja uz vārtiem un tālājā stūrī pārspēja Viktoru Spoli.

2:0 sekoja otrajā puslaikā. Vispirms 51. minūtē Kotdivuāras futbolists Vilfrīds guva vārtus, bet 58. minūtē Spole izgājienā no vārtiem rupji kļūdījās un minētais Vilfrīds viņu pārspēja vēlreiz - 3:0.

Ar šādu rezultātu «kurzemnieki» dosies uz Prāgu, kur 21. jūlijā notiks atbildes spēle.

«Sparta» ir viens no slavenākajiem Čehijas klubiem. Tas dibināts tālajā 1893. gadā. Prāgas futbola klubs savas spēles aizvada «Generali Arena» stadionā. Tajā vietas ir 20 854 līdzjutējiem.