«Liepājas metalurgs» uzvar; «Dinamo/Juniors» zaudē pēcspēles metienos

«Liepājas metalurgs» ceturtdien savā laukumā guva uzvaru, bet «Dinamo/Juniors» Piņķos dramatiskā mačā pēcspēles metienos zaudēja Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta spēlēs, vēsta sacensību rīkotāji.

Liepājnieki ar 5:3 uzvarēja HK «Brest», bet «Dinamo/Juniors» ar 5:6 zaudēja Grodņas «Neman» hokejistiem, lai gan pēc diviem periodiem atradās vadībā ar 4:1.

«Dinamo-Juniors» pēdējās trešdaļas sākumā pusotras minūtes laikā, spēlējot mazākumā trijatā pret pieciem pretiniekiem, ielaida trīs vārtus. «Neman» cīņas 52. minūtē izvirzījās vadībā ar 5:4, tomēr 11 sekundes pirms pamatlaika beigām Miks Indrašis, gūstot savus otros vārtus spēlē, panāca neizšķirtu 5:5.

Pagarinājumā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienos veiksmīgāki bija viesi, jo «Dinamo/Juniors» hokejistu Raimonda Vilkoita, Mika Indraša un Roberta Bukarta izpildītie «bullīši» nebija veiksmīgi, kamēr vārtsargu Ervīnu Muštukovu viens no pretiniekiem pārspēja.

Pamatlaikā bez Indraša vārtus guva arī Bukarts, kurš trešdien nospēlēja astoņas minūtes KHL spēlē Rīgas «Dinamo» rindās, Jānis Straupe un Toms Hartmanis.

«Dinamo-Juniors» izcīnīja vienu punktu, tomēr turnīra tabulā paliek pēdējā 14. vietā ar sešiem punktiem 12 spēlēs.

«Liepājas metalurgs» izcīnīja trešo uzvaru šajā sezonā, un ar 10 punktiem ieņem 11. vietu. Pret HK «Brest» vārtus mājiniekiem guva Lauris Bajarūns, Māris Grāvītis, Juris Ozols, Jānis Puriņš un Vents Feldmanis, kuram arī divas rezultatīvas piespēles.

Vēl ceturtdien Baltkrievijas čempionātā vienus vārtus guva Latvijas hokejists Viktors Bļinovs, kuram uzvaru nesošais metiens Žlobinas «Metallurg» panākumā ar 2:1 pār Mogiļevas «Himvolokno».