Liepājas teātrī pirmizrāde – drāma «Hanana» Dž.Dž.Džilindžera režijā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Jau piektdien, 5. februārī, Liepājas teātrī gaidāma pirmā šī gada pirmizrāde – skatītāju vērtēšanai tiks nodots mūsdienu krievu dramaturga G. Grekova lugas «Hanana» iestudējums, kuru iestudējis režisors Dž.Dž.Džilindžers.

Liepājas teātrī pirmizrāde – drāma «Hanana» Dž.Dž.Džilindžera režijā 3 attēli Atvērt

Publicitātes foto

Lai arī lugu rakstīšanai G. Grekovs pievērsies salīdzinoši nesen, viņš ir vairāku dramaturģijas konkursu laureāts - drāma «Hanana» ierindota starp 2008. gadā labākajām Krievijā sarakstītajām lugām.

Rudens. Ziema. Pavasaris. Vasara. Kādas dziļos laukos mītošas ģimenes stāsts viena gada garumā. Un kā ikvienā ģimenē - arī šajā - tās locekļi cenšas saprasties savā starpā, kā nu prot. Izrādes centrā ir Ausma – sieviete, kuras rīcību nosaka sirds, ne morāles likumi, un spēja dzīvot tālāk, lai notiktu, kas notikdams.

Ausmas lomā – Inese Kučinska, pārējās lomās Egons Dombrovskis, Kaspars Gods, Leons Leščinskis, Edgars Pujāts, Anda Albuže un Inese Jurjāne.

Izrādei scenogrāfiju veidojis Mārtiņš Vilkārsis, kostīmus Ilze Vītoliņa, lugu latviskojis Ilmārs Šlāpins. Izrādei īpašu noskaņu radīs Kārļa Lāča mūzika.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv