Liepājas teātris ar izrādi «Kauja pie...» viesosies Rīgā

Apollo
0 komentāru

Liepājas teātra aktieru kursa studenti 30. janvārī dosies uz Rīgu, lai Rīgas auditoriju iepazīstinātu ar režisora Mārtiņa Eihes iestudēto izrādi «Kauja pie...», kas veidota pēc J. Poruka stāsta «Kauja pie Knipskas» motīviem, bet to mūsdienu situācijai pielāgojusi dramaturģe Krista Burāne.

Liepājas teātris ar izrādi «Kauja pie...» viesosies Rīgā

Foto: Krista Burāne

Tāpat kā Liepājā, arī Rīgā izrāde «Kauja pie...» tiks izrādīta skolas telpās – ikviens interesents tiek gaidīts pamatskolā «Rīdze» K. Valdemāra ielā 2, lai divās stundās izdzīvotu un atcerētos skolas laiku. Iestudējums tiek izspēlēts skolā – ēdnīcā, klasē, sporta ģērbtuvē, tualetē, skolotāju istabā, pagalmā, garderobē. Tas aicina skatītājus doties ceļojumā skolas laika sajūtās un atmiņās gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Lomās Klaipēdas Universitātes Liepājas teātra aktieru kursa studenti – Agnese Jēkabsone, Laura Jeruma, Anete Berķe, Madara Melne, Ilze Šiškina, Ilze Būde, Edgars Ozoliņš, Viktors Ellers, Kaspars Kārkliņš, Gatis Maļiks, Pēteris Lapiņš, Mārtiņš Kalita.

Skatītājiem tiks piedāvātas divas izrādes – plkst. 13.00 un 17.00. Biļetes iespējams iegādāties visās «Biļešu paradīzes» kasēs.

Izrāde «Kauja pie...» tikusi nominēta Spēlmaņu nakts 2009. gada balvai divās nominācijās – «Gada izrāde bērniem vai jauniešiem», kā arī Kristīne Vītola nominācijā «Gada kostīmu mākslinieks/māksliniece».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv