Liepājas teātris atklās 104. sezonu ar Blaumaņa «Ugunī» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Jau piektdien, 10. septembrī, plkst. 19.00 Liepājas teātrī gaidāma šīs sezonas pirmā pirmizrāde – Rolanda Augustina (Atkočūna) režijā tapusī Rūdolfa Blaumaņa drāma «Ugunī». Ar šo iestudējumu teātris atklās savu 104. sezonu.

Liepājas teātris atklās 104. sezonu ar Blaumaņa «Ugunī» 3 attēli Atvērt

Publicitātes foto.

Edgars un Kristīne. Šis ir viens no skaistākajiem, lai arī sarežģītākajiem mīlestības stāstiem latviešu literatūrā. Režisors R. Augustins (Atkočūns) to nodēvējis par latviešu Romeo un Džuljetas stāstu, kurš ir kā atgādinājums par nevainības brīnišķīgo laiku. 

Kristīne jau no bērnības mīl staļļu puisi Edgaru, arī Edgars mīl Kristīni, taču Kristīnei nav pieņemams Edgara trakulīgais dzīvesveids. Mātes mudināta, Kristīne nolemj saistīt savu dzīvi ar turīgo un inteliģento Akmentiņu, taču jūtām pret Edgaru nav iespējams pretoties...

Kristīnes lomā - Agnese Jēkabsone vai Ilze Būde, Edgara lomā – Mārtiņš Kalita vai Edgars Ozoliņš. Pārējās lomās Edgars Pujāts, Egons Dombrovskis, Kaspars Kārkliņš, Viktors Ellers, Sandis Pēcis, Kaspars Gods, Inese Kučinska, Anda Albuže, Gatis Maliks, Zanda Štrausa, Leons Leščinskis, Rolands Beķeris, Pēteris Lapiņš, Everita Pjata, Anete Berķe un Ilze Jura. 

Kopā ar režisoru pie izrādes strādājis arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Kristīne Abika un gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv