Liepājnieki panāk izlīdzinājumu sērijā

Latvijas atklātā čempionāta pusfināla sērijas ceturtajā mačā «Liepājas metalurga» hokejisti viesos ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā pieveica Daugavpils «Latgali», panākot sērijā līdz trim uzvarām neizšķirtu 2:2.

Pērnas sezonas Latvijas čempioni «Liepājas metalurga» tikai pēcspēles metienu sērijā izglābās no izstāšanās pusfinālā pret Daugavpils «Latgale» hokejistiem.

«Latgales» hokejisti spēli iesāka ļoti veiksmīgi un līdz sestajai minūtei Lukašs Peks divreiz pārspēja Dmitriju Žabotinski. Perioda 13. minūtē vienus vārtus atguva Edijs Brahmanis, bet otrās trešdaļas vidū ar 33 sekunžu intervālu izcēlās Aleksejs Bihanovs un Brahmanis, vadībā izvirzot «Liepājas metalurga» komandu.

Pēdējās trešdaļas sākumā Valentīns Feoktistovs izlīdzināja rezultātu, un vairāk vartu nevienai no komandām ne pamatlaikā, ne papildlaikā gūt neizdevās. Mača uzvarētājs izšķīras pēcspēles metienu sērijā, kurā izšķirošos vārtus guva lietuvietis Darjus Lalens.

Pusfināla sērijas piektā, izšķirošā cīņa notiks pirmdien, 16. martā Liepājā.

Otrajā pusfināla sērijā «ASK/Ogre» hokejisti pēc trim spēlēm ir vadībā ar 2:1 cīņā ar «Rīga 2000» komandu.