Liepkalnei uzvara pār Rubeni Spānijas čempionātā

1 komentārs

Latviešu basketbolistes Ditas Liepkalnes pārstāvētā Spānijas komanda Bembivres «Embutidos Pajariel» vietējā čempionāta mačā šodien ar 60:55 (11:19, 15:11, 17:11, 17:14) pārspēja Samoras «Alimentos», kur spēlē Linda Rubene.

Dita Liepkalne

Rezultatīvākā no Latvijas basketbolistēm šajā mačā bija tieši Liepkalne, kura 28 minūtēs guva desmit minūtēs, trāpot četrus no desmit divpunktu metieniem un abus soda metienus. Tāpat latvietes kontā septiņas atlēkušās bumbas un sešas izprovocētas piezīmes, tiekot pie 15 efektivitātes koeficienta punktiem, kas bija dalīts labākais rezultāts komandā.

Tikmēr Rubene 21 minūtē guva divus punktus, trāpot vienīgo divpunktu metienu, taču aizmeta garām vienīgo tālmetienu. Tāpat latviete iespēja savākt četras atlēkušās bumbas, tomēr maču pabeidza priekšlaicīgi, jo saņēma piecas personiskās piezīmes.

Kopvērtējumā «Embutidos Pajariel» komanda ar piecām uzvarām desmit spēlēs pakāpusies uz piekto vietu, bet «Alimentos» ar diviem panākumiem atrodas priekšpēdējā, 11. pozīcijā.

Pagājušo sezonu Liepkalne noslēdza Latvijas klubā «Cēsis», bet sezonas pirmo pusi viņa aizvadīja Spānijas otrās līgas vienībā «Cortegada», bet šovasar Liepkalne pirmo reizi spēlēja Latvijas izlases rindās Eiropas čempionāta finālturnīrā.

Tikmēr Rubene iepriekšējos četrus gadus pavadīja studējot ASV, bet šovasar viņa nesekmīgi cīnījās par vietu Latvijas izlasē.