Liepnieka portālam uzbrukuši kibernoziedznieki

Apollo
0 komentāru

Polittehnologa un sabiedrisko attiecību konsultanta Jurģa Liepnieka jaunais portāls «Puaro.lv» piedzīvo kiberuzbrukumu un patlaban interesentiem nav pieejams, biznesa portālam «Nozare.lv» pastāstīja portāla galvenais redaktors Liepnieks.

Liepnieka portālam uzbrukuši kibernoziedznieki

Foto: Edijs Pālens/LETA

Kā stāsta Liepnieks, «Puaro.lv» apmeklētājiem bija pieejams jau šonakt, taču līdz ar tā atklāšanu portāla serverim tika sūtīti vairāki simti tūkstošu pieprasījumu no ārvalstu serveriem, radot pārslodzi serverim un liedzot apskatīt mājaslapas saturu.

Liepnieks skaidro, ka uzbrukumā izmantota tā dēvētā DDOS metode - pieprasījumi tiek sūtīti no daudzu interneta lietotāju datoriem vienlaicīgi, turklāt pašiem lietotājiem par to pat nenojaušot.

«Ar šādām problēmām, it sevišķi tik nelielam portālam kā mums, ir grūti cīnīties. Patlaban ik pa brīdim kādam kaut kas portālā ir pieejams, bet nopietni mājaslapa nav lietojama. Acīmredzot esam piesaistījuši kāda uzmanību, kuram negribas, lai rakstām,» piebilst Liepnieks.

Portāla galvenais redaktors neprognozē, kad varētu tikt atjaunota pieeja «Puaro.lv» saturam.

Kā ziņots, šodien darbu sāka interneta portāls «Puaro.lv», kura galvenais redaktors ir polittehnologs, sabiedrisko attiecību konsultants Liepnieks.

Portāla saturs aptvers plaša spektra tēmas - gan smalkās aprindas, gan politiku, gan arī seksu un mīlestību. Atsevišķa sadaļa ar nosaukumu «Dzeltenā zemūdene» būs veltīta marihuānas legalizēšanai un citiem ar apreibinošām vielām saistītiem jautājumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Liepnieks.

Par smalko aprindu sadaļu atbildīgais būs šajā jomā pieredzējušais žurnālists un fotogrāfs Kaspars Ūdris, savukārt politikas jautājumus komentēs politisko procesu vērotājs Mārcis Bendiks, literāts un publicists Nils Sakss, kā arī pats Liepnieks. Seksa un mīlestības sadaļu vadīs jaunā žurnāliste Agneta Niedra. Pagaidām nav plānots, ka šajā sadaļā būs arī iepazīšanās iespējas.

Kā pastāstīja Liepnieks, «Puaro.lv» saturs portāla apmeklētājiem būs bez maksas.

Jautāts, kur ņemts finansējums šādam projektam, Liepnieks vien norādīja, ka «nekāds oligarhu finansējums aiz tā nestāv». Portāls esot veidots par privātu naudu, piesaistot nelielus kredītlīdzekļus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv