Liepnieks: jaunā valdība ir liels vecās koalīcijas panākums

Apollo
0 komentāru

Bijušais ekspremjeru Andra Šķēles (TP) un Aigara Kalvīša (TP) padomnieks, sabiedrisko attiecību speciālists Jurģis Liepnieks uzskata, ka iepriekšējai valdošajai koalīcijai Valda Dombrovska (JL) valdības izveidošana ir liels panākums.

Jurģis Liepnieks

Jurģis Liepnieks

Foto: Gatis Dieziņš/LETA

«Skaidrs, ka bijušajai koalīcijai — «zemniekiem», Tautas partijai, Pirmajai partijai — šī valdība ir liels panākums, jo ar šīs valdības izveidošanu ir noņēmies risks par to, ka prezidents varētu 31. martā atlaist Saeimu,» mazā cilvēka ziņu aģentūrai «Tribine.lv» sacīja Liepnieks.

Tāpat, pēc PR speciālista domām, Tautas partija (TP) ir ieguvusi «politiski ārkārtīgi brīnišķīgu ministru paketi, ar kuru pārlaist šos grūtos laikus». Izņemot Veselības ministriju, TP nevada nevienu smagu nozari, uzsvēra Liepnieks.

«Tautas partija ir, no vietas puses, ieguvusi laiku, atbrīvojusies no saviem sliktajiem ministriem, ieguvusi laiku kaut ko darīt lietas labā. Vai viņi to mācēs izmantot — tas ir cits jautājums.» Tomēr TP esot ieguvusi taktiskas priekšrocības jauniem manevriem.

Tāpat Liepnieks sacīja: «Esošā koalīcija, iedodot to arbūzu paturēt «Jaunajam laikam», protams, cer, ka kaut kādā veidā izlīdzināsies atšķirības starp partijām. Būs redzams, ka «Jaunais laiks» jau nemaz nav nedz ar ko tur īpaši labāks, neko jau tur tādu nevar izdarīt un, saduroties ar dzīves realitāti, izskatās tieši tāpat vai varbūt vēl sliktāk nekā iepriekšējās varas partijas. Tāds ir aprēķins.»
Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv