Liepnieks uzskata, ka Zatlers neko nesaprot no politikas

Apollo
0 komentāru

Valsts prezidenta Valda Zatlera paziņojums par neuzticību premjeram Ivaram Godmanim rada iespaidu, ka prezidents neko nesaprot no politikas. Tā uzskata bijušais ekspremjeru Andra Šķēles un Aigara Kalvīša padomnieks, sabiedrisko attiecību speciālists Jurģis Liepnieks.

Liepnieks uzskata, ka Zatlers neko nesaprot no politikas

Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Liepnieks sarunā Latvijas Radio raidījumā «Krustpunktā» pauda neizpratni par piektdien izplatīto Valsts prezidenta paziņojumu, ka viņš zaudējis uzticību premjeram. «Tas liecina, ka prezidents neko nesaprot no politikas. Tas rada iespaidu, ka prezidents nesaprot, ko dara,» atzina Liepnieks, prezidenta paziņojumu nosaucot par muļķīgu.

Liepnieks atklāja, ka viņam nav saprotams, kā Zatlers varēs doties ārvalstu vizītēs un skaidrot, kā strādā Latvijas valdība un premjers, kuram viņš neuzticas. Turklāt viņš atzīmēja, ka Zatlers nav tiesīgs izteikt neuzticību Ministru prezidentam, tas jādara Saeimai. «Prezidentam nav tādu konstitucionālu tiesību. Neuzticību Godmanim var izteikt Saeima,» — tā Liepnieks. Vienlaikus Liepnieks arī norāda, ka «ne jau tikai Godmanis ir atbildīgs par to, kas notiek valstī».  

Asa kritika veltīta arī parlamenta opozīcijai. Liepnieks uzskata, ka opozīcija pieļauj kļūdas, kas raksturīgas pozīcijai. Viņaprāt, Tautas partijas rosinātajiem Satversmes grozījumiem opozīcija piegājusi pavirši, proti — ja Tautas partijā ir slikti cilvēki, viņu idejas arī ir sliktas. «Ja būtu pieņemti šie grozījumi, tie ļautu ātrāk atlaist Saiemu un sarīkot jaunas vēlēšanas,» sacīja Liepnieks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv