Lietuvā parādījušies spoku dzīvojamie kvartāli...

Apollo
0 komentāru

Sakarā ar darījumu samazināšanos Lietuvas nekustamo īpašumu tirgū Viļņā un citās lielākajās Lietuvas pilsētās parādījušies dzīvojamie kvartāli, kur jaunceltnēs mitinās vien dažas ģimenes, raksta aģentūra «REGNUM».

Lietuvā parādījušies spoku dzīvojamie kvartāli...

Foto: PnP , icence

Aģentūra atzīmē, ka pēdējo gadu laikā Lietuvā uzcelts liels skaits dzīvojamo kvartālu. 2008. gadā valstī tika pārdoti tikai 65% no visiem jaunuzceltajiem mājokļiem, jo pēc stingrāku banku kredītpolitikas nosacījumu ieviešanas sarucis to cilvēku skaits, kas var saņemt hipotekāros aizdevumus.

Eksperti prognozē, ka celtniecības apjomi Lietuvā šogad saruks par 50–70%. Viļņā tiks uzcelti tikai divi trīs tūkstoši jauno mājokļu, kas ir divas reizes mazāk nekā 2008. gadā, un tas būs viszemākais rādītājs pēdējo sešu gadu laikā. Pēc ekspertu domām, šī tendence saglabāsies līdz 2010. gada beigām.

Pēc analītiķu rīcībā esošās informācijas, kopš krīzes sākuma mājokļu cenas Lietuvā nokritušās vidēji par 25%. Vēl pirms gada ekonomiskās klases dzīvokļus (ar pilnu apdari, bet bez mēbelēm), kuru platība ir 50–60 kv.m, jaunceltnēs Viļņā varēja iegādāties par 100 000 eiro. Tagad šādi dzīvokļi netiek pirkti pat par 75 000 eiro.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
23

2017. gada 23. oktobris

Vārda dienas

Dainis, Dainida, DainaJevlampija, Deimons, Deimonds, Dainors, Dainīte, Dainita, Dainārs, Dainarts, Dainars, Daimons, Daimonds, Daimona

Valūtu kursi

23.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv