Lietuvas dzīvokļu īres tirgū atsākusies rosība, bet cenas neceļas

Apollo
0 komentāru

 Tuvojoties jaunā mācību gada sākumam, dzīvokļu īres tirgū Lietuvā atkal atsākusies rosība, tomēr cenas atšķirībā no iepriekšējiem gadiem nav cēlušās, vēsta biznesa ziņu portāls «vz.lt».

«Daudzi prognozēja, ka šīs vasaras nogalē īres tirgus neatgūsies, taču cilvēkiem, kas uzņemti augstskolās, kaut kur jādzīvo, tāpēc pieprasījums sāka augt jau no jūlija beigām,» sacījis kompānijas «Akorus real estate» tirdzniecības menedžeris Donats Kojala.

Tomēr cenas - atšķirībā no nekustamo īpašumu tirgus ziedu laikiem - nav cēlušās. «Ir skaidrs, ka īpašnieki vienkārši grib atrast īrniekus, tāpēc neriskē celt cenas, lai vispār nepaliktu tukšā,» viņš piebildis.

Arī firmas «Uus Maa Lithuania» direktors Andrjus Kapitančuks atzinis, ka dzīvokļu īres tirgu atdzīvinājuši studenti, bet atgādinājis, ka viņi meklē tikai pašus lētākos piedāvājumus.

Kā pastāstījuši aģentūru pārstāvji, Viļņā visvairāk tiek pieprasīti divistabu dzīvokļi, par kuru īri jāmaksā aptuveni 800-1000 liti (163-204 lati). Potenciālie īrnieki, protams, interesējas arī par gaidāmajām apkures izmaksām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
22

2017. gada 22. novembris

Vārda dienas

Alfons, Aldris, AldisVilora, Vilonija, Alfonss, Alfonija, Alfins, Aldra, Aldijs, Airida

Valūtu kursi

22.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv