«Lietuvos Rytas» papildlaikā zaudē «Olympiacos»

ULEB Eirolīgas spēlē Lietuvas čempioni Viļņas «Lietuvos Rytas» viesos ar 83:89 pagarinājumā piekāpās Pireju «Olympiacos».

Pēc pirmās ceturtdaļas deviņu punkut pārsvars bija «Lietuvos Rytas» basketbolistiem (22:13), tomēr otrajā ceturtdaļā labāki bija mājinieki, tādejādi pēc pirmā puslaika Lietuvas čempioniem bija tikai +1 (34:33).

Arī otrajā puslaikā uzvarētājs nenoskaidrojās un pēc pamatlaika rezultāts bija neizšķirts 74:74, tomēr papaildlaikā pārliecinošāk nospēlēja laukuma saimnieki «Olympiacos».

«Lietuvos Rytas» labā 19 punktus guva serbs Bojans Popovičs, bet 17 punktus pievienoja Martins Gecevičs. Uzvarētāju labā pa 19 punktiem guva lietuvietis Lins Kleiza un Joannis Burusis.

ULEB Eirolīgas trešdienas spēļu rezultāti.

A apakšgrupa

• Zagrebas «Cibona» (Horvātija) un Stambulas «Fenerbahce Ulker» (Turcija) 80:77. Tomašs 28, Andričs 16, Rozičs 11, Bogdanovičs 10; Kinsijs 21, Preldžičs 18, Giričeks 15, Erdens 13.
  • Sjēnas «Montepaschi» (Itālija) un Lionas «Villeurbanne» (Francija) 83:74. K. Lavrinovičs 16, Makintairs 13, Domersāns 12, Sato 11; Lukauskis 20, Māršals 18, Traore, 10, Semniks 10.

B apakšgrupa

• Viļņas «Lietuvos Rytas» (Lietuva) un Pireju «Olympiacos» (Grieķija) 83:89. Popovičs 19, Gecevičs 17, Bjelica 13, Jomants 11; Kleiza 19, Burusis 19, Čaildress 18, Teodosičs 18.

C apakšgrupa

• Vitorijas «Caja Laboral» (Spānija) un Ļubļanas «Union Olimpija» (Slovēnija) 62:53. Spliters 15, San Emeterio 11, Teletovičs 10, Baračs 8, Mičovs 8; Bečirovičs 14, Volšs 9.
  • Romas «Lottomatica» (Itālija) un Atēnu «Maroussi» (Grieķija) 74:87. Vinstons 26, Mainārds 22, Krosariols 14; Nadžfeji 22, Houmens 13, Pelekanos 12, Kījss 9, Milosevics 9.

D apakšgrupa

• Oldenburgas «EWE Baskets» (Vācija) un Maskavas apgabala «Himki» (Krievija) 49:62. Perkovičs 18, Ščekičs 9, Bumtje Bumtje 9; Lengfords 19, Javtoks 11.