«Lietuvos Rytas» piedzīvo sagrāvi Belgradā

ULEB Eirolīgas B apakšgrupas spēlē trešdienas vakarā Viļņas «Lietuvos Rytas» izbraukumā ar 67:97 zaudēja Serbijas komandai Belgradas «Partizan».

Bojan Popovic & Slavko Vranjes

Jau pēc pirmās ceturtdaļās «Lietuvos Rytas» nonāca zaudētājos ar astoņu punktu starpību (18:26), bet pēc pirmā puslaika Lietuvas čempioniem bija -11 (39:50). Trešajā ceturtdaļā rezultāta starpība būtiski nemainījās, taču pēdējās desmit minūtes «Lietuvos Rytas» aizvadīja katastrofāli, gūstot tikai sešus punktus un zaudējot ar 6:25.

Viļņas komandas labā 17 punktus guva Bojans Popovičs, bet pa 11 punktiem sakrāja Artūrs Jomants un Martins Gecevičs. «Partizan» rindās ar 26 punktiem izcēlās Aleksandars Rasičs, 16 punktus guva Lorenss Robertss, bet 13 punkti Slavko Vranješa rēķinā.

Jāpiebilst, ka pirmajā abu komandu tikšanās reizē Viļņā «Lietuvos Rytas» uzvarēja pārliecinoši (78:56).

«Lietuvos Rytas» basketbolisti ar četrām uzvarām deviņās spēlēs ieņem 4. vietu apakšgrupā, kas kā pēdējā garantē vietu nākamajā kārtā. Galvenie konkurenti uz iekļūšanu otrajā apakšgrupu kārtā Viļņas komandai Stambulas «Efes Pilsen», kuriem ir trīs uzvaras astoņos mačos un kuri ceturtdien tiksies ar apakšgrupas līderiem Pireju «Olympiacos».

Pēdējā spēļu dienā «Lietuvos Rytas» basketbolisti savā laukumā uzņems Malagas «Unicaja», kas ar sešām uzvarām astoņās spēlēs pašlaik ir 2. vietā apakšgrupā.

ULEB Eirolīgas trešdienas spēļu rezultāti.

A apakšgrupa

• Sjēnas «Montepaschi» (Itālija) un Stambulas «Fenerbahce Ulker» (Turcija) 101:58. K. Lavrinovičs 20, Hokinss 17, Sato 9, Zisis 9, Makintairs 9, Domersāns 9, Ress 8; Grīrs 18, Savašs 13, Erdens 9.

B apakšgrupa

• Belgradas «Partizan» (Serbija) un Viļņas «Lietuvos Rytas» (Lietuva) 97:67. Rasičs 26, Robertss 16, Vranješs 13, Kečmans 12, Makkalebs 10; Popovičs 17, Jomants 11, Gecevičs 11, Bjelica 10, Zavacks 10.

C apakšgrupa

• Vitorijas «Caja Laboral» (Spānija) un Atēnu «Maroussi» (Grieķija) 73:65. Teletovičs 15, San Emeterio 15, Spliters 14, Elijahu 8, Inglišs 8; Mavroeidis 12, Kījss 12, Houmens 11, Milosevics 9, Kaimakoglu 9.

D apakšgrupa

• Atēnu «Panathinaikos» (Grieķija) un Gdiņas «Asseco Prokom» (Polija) 74:66. Nikolass 13, Batiste 13, Pekovičs 10, Jasikevičs 8; Jūings 19, Vudss 16, Barels 12.
  • Madrides «Real» (Spānija) un Oldenburgas «EWE Baskets» (Vācija) 73:60. D. Lavrinovičs 16, Bulloks 15, Kaukēns 10, Velickovičs 10; Poldings 12, Ščekičs 11, Fosters 11, Gārdners 10.