«Lightning» pagarinājumā viesos zaudē «Senators»

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē aizvadītajā naktī tikās Tampabejas «Lightning», kurā spēlē Mārtiņš Karsums, ar Otavas «Senators», un spēles pagarinājumā ar 3:2 uzvaru svinēja Otavas hokejisti.

Otavas «Senators» spēlētājs Maiks Fišers priecājas pēc uzvaras vārtu guvuma papildlaikā, bet Tampabejas «Lightning» kapteinim Vincentam Lekavaljē to negribas redzēt.

Karsums spēlēja 11 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā uz pretinieku vārtiem izdarīja vienu metienu. Tāpat uzbrucējs izpildīja trīs spēka paņēmienus un bloķēja divus pretinieku metienus. Uzbrucēja lietderības koeficients bija neitrāls.

«Lightning» labā vārtus guva Adams Halls un Korijs Mērfijs, bet «Senators» sastāvā ar vārtu guvumiem atzīmējās Kriss Kellijs un Raians Šannons, bet pagarinājuma trešajā minūtē Maiks Fišers guva uzvaras vārtus.

Tampabejas «Lightning» Autrumu konferencē ieņem priekšpēdējo vietu ar 67 spēlēs izcīnītiem 56 punktiem, bet Otavas «Senators» ir 12. vietā ar 66 punktiem.