«Lightning» sastāvā Karsumam pirmais punkts

Pirmo punktu Tampabejas «Lightning» sastāvā guvis latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, kas savai komandai izbraukumā ar 4:1 palīdzēja uzvarēt Toronto «Maple Leafs», tā ziņo Nacionālās hokeja līgas (NHL) oficiālā mājas lapa «nhl.com».

Tampabejas «Lightning» somu vārtsargs Karri Ramo uzvaras dēļ ir gatavs stāties ceļā Džeisonam Bleikam.

Karsums laukumā pavadīja 14 minūtes un 30 sekundes, asistēja komandas pirmo vārtu guvumā, izdarīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu — plus viens.

«Maple Leafs» sastāvā vienīgos vārtus guva Lī Stempniaks, savukārt uzvarētāju rindās precīzs bija Martins Senluī, Raiens Melouns, Mets Petingers un Pols Ščekura.

Citā spēlē zaudējumu piedzīvoja aizsarga Kārļa Skrastiņa komanda Floridas «Panthers», kas izbraukumā ar 1:3 atzina Bufalo «Sabres» pārākumu. Latviešu aizsargs laukumā pavadīja gandrīz 19 minūtes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu — plus viens.

Austrumu konferencē Tampabejas «Lightning» ieņem 14. vietu, bet Floridas «Panthers» atrodas devītajā vietā.