«Likteņa līdumnieki» tagad pieejami arī Latvijas Televīzijas arhīvā

Apollo
0 komentāru

Sākot no šī gada augusta LTV Arhīvā ir pilnībā pieejamas seriāla «Likteņa līdumnieki» pirmās divas daļas: Enijas bize (10 sērijas) un Zem Marsa debesīm (17 sērijas). Tādējādi Latvijas televīzija jūtas gandarīta, ka LTV Arhīvs, kurā rindojas populāru LTV raidījumi, iemīļoti seriāli un koncerti, regulāri tiek papildināts ar jauniem un vērtīgiem ierakstiem.

«Likteņa līdumnieki» tagad pieejami arī Latvijas Televīzijas arhīvā

Foto: AFI

LTV Arhīvs ir unikāls televīzijas projekts, kas tika izveidots sadarbībā ar interneta portālu «Apollo», kas nodrošina tehnisko pusi. Testa režīmā projekts sāka darboties 2006. gada septembrī. LTV Arhīvs domāts tiem skatītājiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nav varējuši noskatīties ziņas vai citu raidījumu, vai arī vēlas skatīties iemīļotas filmas un pārraides no senākiem laikiem.

LTV Arhīvā šobrīd ir pieejami informatīvais ziņu raidījums Panorāma, analītiskās pārraides 100.pants un De facto, kultūras raidījumi 100 g kultūras, Ielas garumā, LTV portretu izlase, bērnu un jauniešu raidījumi Dullais Didzis, Šurpu turpu, SeMs, TV uzvedumi bērniem, kā arī visdažādākās izklaides pārraides: raidījums Zini vai mini un visdažādākie koncerti - Mikrofona aptaujas noslēguma koncerti, Eirovīzijas nacionālās atlases koncerti un daudzi citi. Savukārt sporta cienītājiem ir pieejami hokeja, futbola, volejbola raidījumi, raidījuma Sporta studija ieraksti, kā arī Latvijas mēroga olimpiādes.

Raidījumi «Kas notiek Latvijā?», Eirobusiņš un dievkalpojumu ieraksti ir bez maksas; pirmās 24 stundas bez maksas var noskatīties arī «Panorāmu». Maksa par skatīšanos ir ieviesta, lai segtu lapas tehniskās uzturēšanas izmaksas. Vidējā maksa svārstās starp 0,35 Ls un 0,95 Ls par 48 līdz 96 skatīšanās stundām. Lai arī projekts tikai nesen kļuvis pieejams plašākai auditorijai, vidējais apmeklējums dienā ir ap 1000, kas liecina, ka projektam ir nākotne.

Īsumā par tehniskajiem nosacījumiem: lai varētu izmantot šīs lapas piedāvātās iespējas, datoram jābūt aprīkotam ar MS Microsoft Internet Explorer pārlūkprogrammu un atbloķētai pop-up iespējai. Norēķinus var veikt, izmantojot SMS, Hansanet, maksājumu kontus vai kredītkartes.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv