Lindsija Loena sēdēs cietumā tikai divas nedēļas Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Amerikāņu aktrise Lindisja Loena izcietīs tikai divas nedēļas no sava 90 dienu cietumsoda, kas viņai tika piespriests par nosacītā soda noteikumu pārkāpšanu, pavēstīja šerifa biroja pārstāvji.

Kā ziņots iepriekš, Beverlihilzas tiesas tiesnese Mārša Revela jūlija sākumā piesprieda aktrisei trīs mēnešu cietumsodu par iepriekšējā spriedumā noteikto pārbaudes laika nosacījumu pārkāpšanu. Nosacītais sods viņai bija piespriests par agresīvu braukšanu un automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Loenai bija jāpavada 24 stundas cietumā, desmit dienas jāstrādā sabiedriskie darbi un jāapmeklē 18 mēnešus ilga palīdzības programma par alkohola kaitīgumu. Tā kā viņa nepaspēja iziet visu nodarbību kursu tiesas noteiktajā laikā, oktobrī viņas pārbaudes laiks tika pagarināts.

Pēdējā sēdē tiesnese Revela atzina, ka Loena nav izpildījusi iepriekšējā sprieduma prasības un noteiktajā apjomā apmeklējusi palīdzības programmu. Nosacītā soda izciešanas laikā Loena arī izdarīja virkni muļķīgu pārkāpumu, ieskaitot neierašanos uz kādu tiesas sēdi un alkohola lietošanas aizlieguma ignorēšanu. Kā norādīja Revela, savos norādījumos Loenai viņa bijusi ārkārtīgi skaidra un aktrisei bija jāzina, kas viņai ir jādara un kāds ir sods par pārbaudes laika nosacījumu pārkāpšanu.

Otrdien 24 gadus vecā aktrise devās izciest cietumsodu, tomēr, līdzīgi tādām slavenībām kā Perisa Hiltone un Mišela Rodrigesa, viņa pavadīs cietumā daudz īsāku laiku. Tiesa, pēc tam viņai katru dienu būs jāatskaitās probācijas inspektoram, kā arī trīs mēnešus stacionāri jāārstējas rehabilitācijas klīnikā. Šī iemesla dēļ Loena līdz pat rudens vidum nevarēs sākt filmēties biogrāfiskajā drāmā «Inferno» par septiņdesmito gadu pornozvaigzni Lindu Lavleisu. Tāpat viņa nevarēs reklamēt Roberta Rodrigesa filmu «Machete», kas nonāks uz ekrāniem septembrī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv