Lindsijai Loenai tiesā uz vidējā pirksta bija rakstīts «Fuck U» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Fotogrāfi atklājuši, ka otrdienas tiesas sēdes laikā Holivudas aktrisei Lindsijai Loenai uz vidējā pirksta naga bija rakstīta visai nepiedienīga vēsts nelokāmajai tiesnesei, kas piesprieda viņai trīs mēnešu cietumsodu.

Palielinot uzņemtos attēlus, fotogrāfi ieraudzījuši, ka uz vidējā pirksta naga Loenai maziem burtiņiem bija rakstīts «Fuck U» («Ej d****»).

Beverlīhilzas tiesas tiesnese Mārša Revela otrdien piesprieda Loenai 90 dienu cietumsodu par iepriekšējā spriedumā noteikto pārbaudes laika nosacījumu pārkāpšanu. 2007.gada augustā Loena stājās tiesas priekšā saistībā ar apsūdzību agresīvā braukšanā un automašīnas vadīšanā alkohola reibumā, par ko viņai tika piespriests trīs gadus ilgs nosacītais cietumsods. Loenai bija jāpavada 24 stundas cietumā, desmit dienas jāstrādā sabiedriskie darbi un jāapmeklē 18 mēnešus ilga palīdzības programma par alkohola kaitīgumu. Tā kā šajā laikā viņa nepaspēja iziet visu nodarbību kursu, oktobrī viņas pārbaudes laiks tika pagarināts.

Tagad tiesnese Revela atzina, ka Loena nav izpildījusi iepriekšējā sprieduma prasības un noteiktajā apjomā apmeklējusi palīdzības programmu. Nosacītā soda izciešanas laikā Loena arī izdarīja virkni muļķīgu pārkāpumu, ieskaitot neierašanos uz kādu tiesas sēdi un alkohola lietošanas aizlieguma ignorēšanu. Kā norādīja Revela, savos norādījumos Loenai viņa bijusi ārkārtīgi skaidra, un aktrisei bija jāzina, kas viņai ir jādara un kāds ir sods par pārbaudes laika nosacījumu pārkāpšanu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv