Lindsijas Loenas māte: Kāds izlēja dzērienu uz viņas alkohola indikatora

Apollo
0 komentāru

Lindsijas Loenas māte paziņojusi, ka viņas meita nav pārkāpusi alkohola lietošanas aizliegumu un alkohola indikators uzrādīja pretējo tāpēc, ka MTV Kinobalvu pasniegšanas ceremonijā kāds nejauši uzlēja dzērienu uz aktrises kājas, pie kuras tas bija piestiprināts.

Lindsijas Loenas māte: Kāds izlēja dzērienu uz viņas alkohola indikatora

Foto: «Scanpix»/«Reuters»

Kā ziņots iepriekš, otrdien tiesa izdeva jaunu orderi Lindsijas Loenas arestam, jo viņas alkohola indikators uzrādīja, ka aktrise pārkāpusi dzeršanas aizliegumu, kas viņai tika noteikts maija beigās. Par probācijas noteikumu pārkāpšanu tiesa konfiscēja iepriekš iemaksāto drošības naudu, taču pēc jaunas drošības naudas iemaksas 200 000 ASV dolāru (118 000 latu) apmērā aresta orderis tika atsaukts.

Tagad Loenas māte Dina paziņojusi laikrakstam «New York Post», ka aktrise nav vieglprātīgi ignorējusi dzeršanas aizliegumu. «Viņa bija MTV balvās, un kāds viņai uzlēja dzērienu, kas acīmredzot izslēdza indikatoru. Viņa nav izdarījusi neko sliktu, un viņai vispār nevajadzētu nēsāt indikatoru. Ar viņu viss ir pilnīgā kārtībā.»

Kā vēstīja iepriekš, 24.maija sēdē Losandželosas tiesas tiesnese Mārša Revela lēma, ka Loenai jānēsā alkohola indikators, kā arī jāveic iepriekš ar viņu nesaskaņotas analīzes par narkotisko vielu klātbūtni organismā. Revela arī norādīja, ka Loenai ir jāapmeklē nodarbības par alkohola kaitīgumu un viņa drīkst nokavēt vienu nodarbību vienīgi tad, ja tā sakrīt ar pārbaudi par narkotiku klātbūtni organismā.

2007.gada augustā aktrise stājās tiesas priekšā saistībā ar apsūdzību agresīvā braukšanā un automašīnas vadīšanā alkohola reibumā. Viņai tika piespriests trīs gadus ilgs pārbaudes laiks. Loenai bija jāpavada 24 stundas cietumā, desmit dienas jāstrādā sabiedriskie darbi un jāapmeklē 18 mēnešus ilga palīdzības programma par alkohola kaitīgumu. Viņa ir izpildījusi nosacījumus par sabiedrisko darbu, kā arī piedalījusies desmit no 13 nodarbībām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv