Linkaits ievēlēts par «Meierovica biedrības» priekšsēdētāju

Apollo
0 komentāru

Pirmdien notikušajā «Meierovica biedrības par progresīvām pārmaiņām» biedru kopsapulcē par jauno biedrības valdes priekšsēdētāju ievēlēts Tālis Linkaits, portālu «Apollo» informēja biedrības biroja vadītāja Agnija Jansone.

Linkaits ievēlēts par «Meierovica biedrības» priekšsēdētāju

Foto: Evija Trifanova/LETA

««Meierovica biedrība» turpinās aizsākto tradīciju pulcināt dažādu jomu ekspertus un interesentus, lai daloties zināšanās, pieredzē un idejās uzlabotu politikas procesu un veicinātu progresīvas pārmaiņas Latvijā. Mēs mudināsim sabiedrību līdzdarboties sabiedriskos procesos, jo tikai tā mēs varam veidot labāku, godīgāku valsti,» teica Linkaits.

Sarmīte Ēlerte lūdza viņu atbrīvot no valdes priekšsēdētājas pienākumiem, skaidrojot to ar aizņemtību priekšvēlēšanu laikā.

««Meierovica biedrība» redz savus mērķus ilgtermiņā, valsts var būt kvalitatīva, dzirdēt savus pilsoņus un tiem kalpot tikai tad, ja ir dzīva, daudzveidīga un organizēta pilsoniskā sabiedrība, kas formulē savus ieteikumus un ar savu ekspertīzi piedalās valsts politikas veidošanā,» uzsver Ēlerte.

Ēlerte turpinās darboties biedrības valdē kopā ar līdzšinējiem valdes locekļiem Mārtiņu Vecvanagu, Jāni Garanču,  Uģi Rotbergu, kurš lūdz viņu atbrīvot no valdes priekšsēdētāja vietnieka pienākumiem, Tāli Tisenkopfu, Lolitu Čigāni.

Aizņemtības dēļ arī Ojārs Kalniņā lūdza viņu atbrīvot no valdes locekļa pienākumu pildīšanas. Biedru sapulce valdē līdztekus Linkaitam ievēlēja vienu no biedrības dibinātājiem Mārtiņu Štālu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv