Lipmans aicina sasaukt LM padomes sēdi, lai vienotos par glābšanu un valdes nomaiņu

Apollo
23 komentāri

«Liepājas Metalurga» (LM) akcionārs Kirovs Lipmans aicina sasaukt metalurģijas uzņēmuma padomes ārkārtas sēdi, lai vienotos par darbībām uzņēmuma glābšanai, informē sabiedrisko attiecību konsultants Toms Briedis.

Lipmans aicina sasaukt LM padomes sēdi, lai vienotos par glābšanu un valdes nomaiņu

Foto: Evija Trifanova/LETA

Viņš norāda, ka šā gada 13.maijā notika «Liepājas Metalurga» kārtējā padomes sēde, kurā bija jāizskata jautājumi par uzņēmuma gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu, pašreizējo situāciju uzņēmumā un padomes locekļi bija jāiepazīstina ar starptautiskās auditorkompānijas «Ernst & Young Baltic» padziļinātās finanšu izpētes ziņojumu.

«Ar nožēlu jāsaka, ka situācijā, kad padomei un akcionāriem būtu nesavtīgi jārīkojas, lai normalizētu pašlaik tik saspringto situāciju uzņēmumā, padomes sēde nebija pienācīgi sagatavota, turklāt netika izskatīts neviens stratēģisks jautājums, kas būtu svarīgs, lai glābtu uzņēmumu,» uzsvēris Lipmans.

Viņš piebilda, ka arī pēc šīs padomes sēdes neradās iespaids, ka padomes locekļi, tostarp akcionāri Sergejs Zaharjins un Iļja Segals, vēlētos glābt Latvijas lielāko metalurģijas uzņēmumu.

«Pēc visa šī pārliecinājos, ka vadība, kas ir novedusi «Liepājas Metalurgu» līdz pašreizējam stāvoklim, noteikti ir jānomaina, savādāk uzņēmums var beigt pastāvēt un vairāki tūkstoši cilvēku zaudēs darbu, kas radīs sociālo krīzi Liepājas apkaimē,» atzinis Lipmans.

Vēlreiz vēlos apliecināt, ka esmu gatavs personīgi iesaistīties uzņēmuma finanšu situācijas stabilizācijā, tai skaitā piesaistot stratēģisko investoru.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv