Lisabonas vēsturiskās ēkas pārvērtīs par viesnīcām

Apollo
0 komentāru

Portugāles galvaspilsētas varas iestādes nolēmušas papildināt pilsētas budžetu, pārdodot vēsturiskās ēkas, ziņo AFP, atsaucoties uz Lisabonas varas iestāžu oficiālu paziņojumu.

Lisabonas vēsturiskās ēkas pārvērtīs par viesnīcām

Foto: en.wikipedia.org

Pārdošanai izliktas sešas vēsturiskas ēkas, kas celtas XVIII-XIX gs. To cena ir no 400 tūkstošiem līdz 4 miljoniem eiro. Visdārgākais objekts, kura vērtība ir 4 miljoni eiro, ir Palacio Pancas Palha. Ēku izpārdošana sāksies 2009. gada februārī. Interesi par objektiem jau esot izrādījušas vairākas viesnīcu ķēdes.

Plānots, ka vēsturiskās ēkas tiks pārveidotas par augstas klases viesnīcām. Katrā no tām atradīsies no 15 līdz 40 numuriņiem. Lisabonas mērs Antonio Kosta lēmumu pārdot celtnes skaidrojis ar faktu, ka vairumam šo ēku nepieciešami rekonstrukcijas darbi, kam pilsētai pietrūkst finanšu. Bez tam, mērs paziņojis, ka dažu desmitu augstākās kategorijas viesnīcas numuru parādīšanās pozitīvi ietekmēs tūrisma attīstību.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. novembris

Vārda dienas

Doloresa, AleksandrsZanders, Zandars, Latvīte, Latvis, Laisve, Dollija, Dolita, Brīvīte, Brīve, Brīva, Alesandrs, Aleksandris

Valūtu kursi

18.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv