«Liverpool» un «Bayern» tuvāk ceturtdaļfinālam

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajās spēlēs uzvaru viesos izcīnīja «Liverpool FC» un Minhenes «Bayern» futbolisti.

Yossi Benayoun & Luca Toni

Čempionu līgas pirmajās astotdaļfināla spēlēs «Liverpool FC» un Minhenes «Bayern» futbolisti svinēja uzvaru viesos, sperot platu soli tuvāk ceturtdaļfinālam.

«Liverpoool FC» izbraukumā ar 1:0 «Santiago Bernabeu» stadionā pieveica Madrides «Real» komandu. Vienīgos vārtus mača 82. minūtē pēc Fābio Aurelio izpildītā brīvsitiena ar galvu guva Izraēlas izlases pussargs Jossi Benajuns. Tikmēr «Bayern» viesos ar 5:0 sakāva Lisabonas «Sporting» futbolistus. Pa diviem vārtiem Vācijas kluba labā guva Franks Riberī un Luka Toni, bet vienreiz izcēlās Miroslavs Kloze.

Svarīgu uzvaru savā laukumā nosargāja Londonas «Chelsea», kas, pateicoties Didjē Drogbā gūtajiem vārtiem, izcīnīja minimālu uzvaru pār Turīnas «Juventus». Bet vēl vienā mačā neizšķirti Spānijā cīnījās «Villarreal CF» un Atēnu «Panathinaikos».

Jāpiebilst, ka šo četru astotdaļfinālu atbildes spēles risināsies 10. martā.

UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla pirmo spēļu rezultāti.

• Madrides «Real» (Spānija) un «Liverpool FC» (Anglija) 0:1. Benajuns (82).
  • Londonas «Chelsea» (Anglija) un Turīnas «Juventus» (Itālija) 1:0. Drogbā (12).
  • «Villarreal CF» (Spānija) un Atēnu «Panathinaikos» (Grieķija) 1:1. Rossi (67-11m); Karagunis (59).
  • Lisabonas «Sporting» (Portugāle) un Minhenes «Bayern» (Vācija) 0:5. Riberī (42, 63-11m), Kloze (57), Toni (84, 90+1).