«Livido» ieraksta jaunu dziesmu sadarbībā ar Mārtiņu Freimani

Apollo
0 komentāru

Grupa «Livido» 2010. gadu plāno saukt par savu veiksmes gadu un pašā gada sākumā saviem klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu «Palodžu bundzinieks» ir stāsts par vienas nakts romantiskajām attiecībām starp puisi un meiteni un tā ir radīta sadarbojoties ar grupas «Tumsa» līderi Mārtiņu Freimani .

Grupas dalībnieks Oskars Kalniņš stāsta par dziesmas tapšanu: «Dziesma tapa vienkārši, un salīdzinoši viegli, jo strādāt ar Mārtiņu Freimani ir patiesi patīkams process. Brīva atmosfēra, bez nekāda saspringuma. Gatavojot dziesmu mūzikas un mākslas festivālam «Bildes» tā saspēlējāmies, ka Mārtiņš ierosināja sarakstīt kādu jaunu gabalu, tad arī tapa dziesmas pirmie akordi. Man dziesma ļoti patīk, lieku lielas cerības uz to, ka šo dziesmu sadzirdēs un sapratīs arī citi.»

Muzikālā apvienība «Livido» izveidojās 2007. gada vasarā, Rīgā. «Livido» sastāvā muzicē Oskars Kalniņš (soloģitāra, fona balss), Jānis Vērdiņš (akustiskā ģitāra, balss), Jānis Užulis (bass) un Jānis Stradiņš (sitaminstrumenti).

«Livido» atdzīst, ka Mārtiņš grupā ir ienesis pilnīgi jaunas vēsmas un sadarboties ar viņu ir ļoti viegli un patīkami. Mēģinājumu process ir kļuvis krietni interesantāks, jo Mārtiņš neskopajās ne ar jokiem, ne ar padomiem kā pilnveidot «Livido» skanējumu.

«Livido» aicina klausītājus uz savu koncertu, kurš notiks 10.februārī klubā «Četri balti krekli» Rīgā.

Dziesmas Mp3 pieejams portālā «Doremi.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv