LNT un TV3 bezmaksas apraide tiks pārtraukta precīzi gadu mijā

Apollo
150 komentāri

 Skatītājiem, kas izmanto bezmaksas apraidi, «Modern Times Group» kanāli LNT un TV3 vairs nebūs redzami, sākot no pusnakts gadu mijā. Par to biznesa portālu «Nozare.lv» šodien informēja Nacionālās plašsaziņas līdzekļu padomes priekšsēdētājs Ainārs Dimants.

LNT un TV3 bezmaksas apraide tiks pārtraukta precīzi gadu mijā

Foto: Edijs Pālens/LETA

Kā preses konferencē pavēstīja Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) pārstāvis Uldis Lavrinovičs, ir darīts viss, lai skatītāji, kas izvēlas gadu mijā skatīties sabiedrisko televīziju, nepamanītu pārmaiņas un televīzijas skatītājiem netiktu sabojāta Jaungada nakts.

Gadu mijā skatītājiem nebūs nekas jādara ne ar saviem televizoriem, ne dekoderiem. Tie, kas izvēlēsies skatīties Latvijas Televīzijas kanālus LTV1 un LTV7, varēs to darīt arī pēc pusnakts. Ņemot vērā, ka LVRTC no pusnakts nav juridiska pamata raidīt LNT un TV3, tad šo programmu vietā parādīsies informatīvs uzraksts, ka šie kanāli vairs nebūs pieejami bezmaksas apraidē.

Savukārt, sākot no plkst.6 rītā, iedzīvotājiem, kuri izmanto bezmaksas apraidi, būs jāpārstartē savi dekoderi, atjaunojot programmu sarakstus, lai varētu redzēt trīs jaunos kanālus, kas ir uzvarējuši konkursos uz sabiedriskā pasūtījuma daļu un ieguvuši tiesības būt bezmaksas apraidē. Kā teica Lavrinovičs, LVRTC nodrošinās pārraidīšanu tādā apjomā, kādā konkursa uzvarētāji būs spējīgi piegādāt programmu saturu.

Kā ziņots, NEPLP sabiedriskā pasūtījuma daļas nolēmusi nodot AS «TV Latvija», kas nodrošina kanālu «Rīga TV24», SIA «Ogres televīzija», kas nodrošinās kanālu «OTV», un SIA «Vidzemes televīzija», kas nodrošina kanālu «Re:TV».

Konkursi tika izsludināti, lai bezmaksas apraidei piesaistītu komerctelevīzijas pēc tam, kad «Modern Times Group» kanāli LNT un TV3 paziņoja par aiziešanu no bezmaksas apraides.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv