LOK olimpiešu statusā oficiāli apstiprina kamaniņu braucējus Gudramoviču/Kalniņu

Apollo
0 komentāru

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) pirmdien oficiāli olimpiešu statusā apstiprināja kamaniņu braucēju divnieku Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, aģentūru BNS informēja komitejā.

LOK olimpiešu statusā oficiāli apstiprina kamaniņu braucējus Gudramoviču/Kalniņu

Foto: AP/«Scanpix»

Jau ziņots, ka 26.janvārī LOK Izpildkomiteja apstiprināja Latvijas olimpiskās delegācijas sarakstu ar 12 kamaniņu braucējiem, kuru vidū bija trīs divnieku ekipāžas. Taču, tā kā spēlēs Vankūverā katru valsti var pārstāvēt tikai divas divnieku ekipāžas, tika nolemts, ka otra ceļazīme noskaidrosies Gudramoviča/Kalniņa un Andreja Bērzes/Ulda Logina ekipāžu konkurencē.

Bija nolemts, ka gadījumā, ja pasaules čempionātā junioriem Bērze/Logins ierindosies labāko trijniekā, uz olimpiskajām spēlēm brauks viņi, bet, ja ekipāža pie medaļām netiks, uz Vankūveru dosies otra ekipāža. Bērze/Logins čempionātā palika sestie, tāpēc oficiāli olimpiešu statusu pirmdien saņēma Gudramovičs/Kalniņš.

Gudramoviča/Kalniņa ekipāža uz Vankūveru no Rīgas izlidos 7.februārī.

Vēl viena divnieku ekipāža olimpiskajās spēlēs no Latvijas būs brāļi Juris un Andris Šici, bet kopumā valsti četrgades lielākajās ziemas sacensībās pārstāvēs desmit kamaniņu braucēji.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv