«Lokomotiv» iekļūst pusfinālā, «Metallurg» izvirzās vadībā

KHL ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē Jaroslavļas «Lokomotiv» šodien viesos ar 5:4 pieveica Maskavas «Spartak» hokejistus, izcīnot uzvaru visā sērijā ar 3:0.

Pirmajā periodā Kirils Kņazevs un Maksims Ribins izvirzījās vadībā «Spartak» komandu (2:0), tomēr otrajā trešdaļā Aleksejs Mihnovs, Aleksandrs Kaļaņins un Aleksandrs Guskovs guva trīs bezatbildes vārtus un vadību pārņēma «Lokomotiv».

Trešā perioda trešajā minūtē Deniss Bajevs panāca izlīdzinājumu, taču pēc minūtes Mihnovs atkal vadībā izvirzīja «Lokomotiv» komandu. Spēles 53. minūtē Ivans Baranka vēlreiz izlīdzināja rezultātu, tomēr trīs minūtes līdz finālsirēnai uzvaras vārtus Jaroslavļas kluba labā guva čehu uzbrucējs Jozefs Vašičeks.

Vēl vienā ceturtdaļfināla spēlē Magņitogorskas «Metallurg» savā laukumā ar 3:0 uzvarēja Mitišču «Atlant», sērijā izvirzoties vadībā ar 2:1.

17. minūtē mača rezultātu atklāja čehs Jaroslavs Kudrna, otrā perioda vidū Vladimirs Maļeņkihs panāca 2:0, bet trešos vārtus piecas minūtes līdz cīņas beigām guva Vitālijs Atjušovs.

Ceturtdaļfināla sērijas ceturtā un, iespējams, pēdējā spēlē risināsies rītdien Magņitogorskā.