Londonā atkal atvērta leģendārā spiegu viesnīca

Apollo
0 komentāru

Londonā apmeklētājiem atkal atvērta viesnīca, kas saistīta ar britu slepeno izlūkdienestu. Viesnīca «Royal Horseguards», kas atsākusi darbu pēc skrupuloziem restaurācijas darbiem, izvietota Temzas krastā, vēsta «bfm.ru».

Londonā atkal atvērta leģendārā spiegu viesnīca

Foto: www.booking.com/hotel

Slepenās ejas, pārbīdāmi grāmatu plaukti un citi klasiski spiegu atribūti kļuvuši par šīs četru zvaigžņu viesnīcas neatņemamu interjera sastāvdaļu. Pirmā pasaules kara laikā «Royal Horseguards» ceturtajā stāvā tika izvietots Lielbritānijas slepenā izlūkdienesta štābs.

Baumo, ka no viesnīcas vīna pagraba pazemes eja ved uz Apvienotās Karalistes Aizsardzības ministrijas ēku, atzīmē britu laikraksts «The Times». Pēc laikraksta datiem, piektajā stāvā bija izvietota PSRS vēstniecība, bet sestajā atradās ASV pārstāvniecība.

Savas vēstures dēļ šī ēka 1983. gadā kļuva par vietu, kur uzņemta 13. filma par Džeimsu Bondu. Par viesnīcu ēka pārtapa tikai 1986. gadā, vēsta «New York Times».

Tagad «Royal Horseguards» gatava uzņemt spiegu filmas fanus, piedāvājot dažādas ekstras.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. novembris

Vārda dienas

Doloresa, AleksandrsZanders, Zandars, Latvīte, Latvis, Laisve, Dollija, Dolita, Brīvīte, Brīve, Brīva, Alesandrs, Aleksandris

Valūtu kursi

18.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv