Londonā pārdod 1,6 m platu māju

Apollo
0 komentāru

Lielbritānijā par 550 tūkstošiem sterliņa mārciņu pārdošanai izlikta viena no visšaurākajām dzīvojamajām mājām, vēsta «The Daily Mail».

Londonā pārdod 1,6 m platu māju

darrenhester, CC licence

Māja, kuras platība ir 1,6 m, atrodas Londonas rietumos. Trīsstāvu mājā (platība — 93 kvadrātmetri) ir koridors ar bibliotēku, divas guļamistabas, ēdamistaba, viesistaba un virtuve. Aiz mājas atrodas mazs pagalmiņš.

Laikraksts norāda, ka pirms trim gadiem šo īpašumu pašreizējie saimnieki iegādājās par 490 tūkstošiem sterliņa mārciņu.

Nekustamo īpašumu aģentūra, kas nodarbojas ar objekta realizāciju, uzskata, ka pircēji izrādīs interesi par māju tieši tās izmēru dēļ. Īpašuma aģenti gan uzsver, ka māja vairāk piemērota vienam vai diviem cilvēkiem, nevis ģimenei.

Iepriekš interneta žurnāls «Dezeen» rakstīja, ka japāņu dizainers Dze Nagasaka kopā ar arhitektu biroju «Schemata Architecture Office» izstrādājuši kuba formas minimājas projektu. Mājas garums, platums un augstums ir trīs metri. Mājā atrodas labierīcību minimums — galds, izlietne, duša un tualete. Galdu iespējams izbīdīt no grīdas, bet, lai nomazgātos, jāatver griestos lūka un pie tās jāpiestiprina polietilēna kapsula. Minimājiņu iespējams izvietot gan citas mājas iekšpusē, gan ārpusē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. novembris

Vārda dienas

Zeltīte, AndisAndars, Jona, Zlata, Zeltiņa, Zelta, Viliberts, Vilibalds, Vilfrīds, Vilfrida, Vigurds, Vigra, Vigorts, Vigors, Ando, Andijs, Andejs, Jonass

Valūtu kursi

21.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv