Londonas arhitektūras festivāla ietvaros apskatāma foto izstāde «Rīga no augšas»

Apollo
0 komentāru

No 25.jūnija līdz 6.jūlijam Londonā ir apskatāma arhitekta Jāņa Dripes veidotā fotogrāfa Jura Kalniņa foto izstāde «Rīga no augšas». Izstāde, kas atklāj Rīgas daudzveidīgo arhitektūru ir iekļauta Londonas arhitektūras festivāla (London Festival of Architecture 2012) programmā. Tā arī ir daļa no Rīgas kā 2014.gada Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas un tapusi sadarbībā ar nodibinājumu «Rīga|2014» un Ārlietu ministriju.  

Londonas arhitektūras festivāla ietvaros apskatāma foto izstāde «Rīga no augšas»

Foto: Evija Trifanova/LETA

Izstādes 45 fotoattēlos iespējams iepazīt Rīgas daudzveidību – sekot Daugavas plūdumam no vecpilsētas līdz ietekai Baltijas jūrā, redzēt Pierīgas mežus un ezerus, aplūkot pilsētvidi – transporta artērijas, tiltus, Rīgas nocietinājumu aprises, baznīcu torņu smailes un mūsdienu arhitektūru.  

Londonas arhitektūras festivāls notiek kopš 2004.gada. Šogad festivāla devīze ir «Atraktīvā pilsēta»,  («The Playful City») un tajā ir pārstāvētas 32 valstis. Vairāku nedēļu garumā dažādās vietās pilsētā notiks arhitektūrai veltīti pasākumi – izstādes, instalācijas, lekcijas, debašu cikli, filmu demonstrēšana, ekskursijas un citi pasākumi.  

Izstāde līdz 6.jūlijam apskatāma Sousvorkas padomes ēkā (Southwark Council), 160 Tooley Street London SE1 2QH, darba dienās no pulksten 10:00 līdz 16:30. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
22

2017. gada 22. oktobris

Vārda dienas

Airisa, Irīda, ĪrisaArisa, Iraisa, Irida, Irisa

Valūtu kursi

22.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv