Losandželosā tiks modernizēta lidosta

Apollo
0 komentāru

Losandželosas mērija nesen prezentēja pilsētas starptautiskās lidostas modernizācijas projektu. Šī lidosta tiek uzskatīta par vienu no visnoslogotākajām pasaulē. 2007. gadā tā apkalpoja 62 miljonus pasažieru un divus miljonus tonnu kravu. Un tas – ņemot vērā, ka lidosta nav rekonstruēta vairāk nekā 20 gadus.

Paredzētās rekonstrukcijas galvenais mērķis ir vieglāka un videi draudzīgāka termināla izveidošana, skrejceļu pārvietošana un jaunu stūrēšanas pievedceļu ierīkošana. Pēc modernizācijas Losandželosas gaisa vārtu caurlaidspējai ir jāpalielinās līdz 78 miljoniem pasažieru gadā. Jaunā starptautiskā termināla celtniecība ir jāpabeidz līdz 2012. gadam, bet visa projekta realizācijas ir laiks ir 7 gadi. Iepriekš tika ziņots, ka celtniecības darbi var izmaksāt līdz deviņiem miljardiem dolāru.

Losandželosā tiks modernizēta lidosta

Foto: Magic man,licence

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv