Loskutovs grasās kļūt par advokātu

Apollo
0 komentāru

Bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Aleksejs Loskutovs Zvērinātu advokātu padomē (ZAP) iesniedzis lūgumu uzņemt viņu advokatūrā, aģentūrai LETA apstiprināja padomē.

Aleksejs Loskutovs

Foto: Apollo, R.Oliņš

Loskutovs aģentūrai LETA sacīja, ka iesniedzis dokumentus uzņemšanai advokatūrā, taču patlaban vēl nevar pateikt, vai vēlas šajā profesijā strādāt.

Loskutovam ir doktora grāds tiesību zinātnēs, tādēļ advokāta eksāmens viņam nav jākārto, taču līdz ZAP lēmumam par uzņemšanu vēl nepieciešams saņemt atsauksmes.

Advokatūras likums noteic, ka to personu sarakstu, kas iesniegušas dokumentus par uzņemšanu zvērinātu advokātu skaitā, ZAP izliek savās telpās, kā arī izsūta katras tiesas darbības teritorijā praktizējošo zvērinātu advokātu vecākajam un Tiesu administrācijai līdz ar uzaicinājumu mēneša laikā sniegt atsauksmi par šīm personām.

Kā ziņots, Loskutovs no KNAB priekšnieka amata tika atbrīvots pagājušā gada 29.jūnijā. Aptuveni tajā pašā laikā viņš saņēma piedāvājumu strādāt prokuratūrā, tomēr to nepieņēma.

Patlaban Loskutovs ir bezdarbnieks.

Bijušais KNAB vadītājs joprojām neizslēdz iespēju iesaistīties politikā, «jo īpaši, skatoties uz pēdējā laika notikumiem».

Kā LETA jau ziņoja, pērn pavasarī tika atklāts, ka no KNAB pazuduši aptuveni 135 500 lati no naudas, kas izņemta 11 krimināllietās.

Patlaban tiesa izskata KNAB pazudušās naudas krimināllietu, kurā apsūdzēti divi biroja darbinieki.

Saņemot kritiku par nepietiekamu savu padoto kontroli, lielā mērā saistībā ar šo lietu Loskutovs zaudēja amatu. Jauns biroja vadītājs joprojām nav atrasts.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv