«Lotus» komandā brauks Trulli un Kovalainens

Par «Lotus» komandas pilotiem nākamajā Pirmās formulas (F-1) sezonā apstiprināti itālietis Jarno Trulli un soms Heiki Kovalainens.

Heikki Kovalainen, Jarno Trulli & Fairuz Fauzi

Iepriekšējo sezonu Trulli pavadīja «Toyota» komandā un sacensību kopvērtējumā ieņēma astoto vietu, bet Kovalainens, kurš pārstāvēja «McLaren», ierindojās 12. vietā.

Kā ziņots, «Toyota» komanda nākamajā sezonā F-1 čempionātā nestartēs, bet Kovalainena vietu «McLaren» komandā ieņems pašreizējais pasaules čempions Džensons Batons.

«Trulli mūsu komandā ienesīs pieredzi, kas palīdzēs tehniskajā attīstībā. Heiki ir jaunāks braucējs, taču arī viņam pieredzes netrūkst. Esmu gandarīts, ka komandā brauks tik lieliski piloti,» norāda «Lotus» vadītājs Tonijs Fernandess.

LETA jau ziņoja, ka «Lotus» par atgriešanos F-1 paziņoja šā gada septembrī. Vadošās pasaules autosporta sacensības «Lotus» pameta 1994. gadā. Pieci tās braucēji - Džims Klārks, Greiems Hils, Johens Rints, Emersons Fitipaldi un Mario Andreti - kļuva par pasaules čempioniem, bet Konstruktoru kausa izcīņā «Lotus» ir uzvarējuši septiņas reizes.

Kā vēstīts, nākamā gada F-1 pasaules čempionātā piedalīsies deviņas no desmit iepriekšējās sezonas komandām - «Ferrari», «McLaren-Mercedes», «Renault», «Red Bull», «Mercedes GP» (bijušais «Brawn GP»), «Toro Rosso», «Williams», «Force India» un «BMW-Sauber», kas čempionātam sākotnēji nepieteicās. Tāpat startēs atjaunotā «Lotus» komanda un trīs jaunās komandas - «Campos GP», «US F1» un «Manor GP».