Louis Vuitton vintage somiņu izpārdošana Attēlu galerija

Apollo
9 komentāri

Interneta iepirkšanās klubs Fashion Days 4. jūlijā piedāvās Louis Vuitton vintāžas stila somiņu akciju. Der atcerēties, ka Louis Vuitton nerīko izpārdošanas un, lai cik jocīgi tas arī nešķistu, visi pārpalikumi sezonas beigās tiek sadedzināti. 

Louis Vuitton vintage somiņu izpārdošana 2 attēli Atvērt

Foto: fashiondays.lv

Izpārdošanā tiks piedāvātas somiņas, ko 80. un 90. gados jau nēsājušas tā laika modes dāmas. Louis Vuitton soma ir stila ikona, kas vienmēr izskatīsies lieliski un ar laiku iegūs ar vien lielāku un lielāku vērtību. Radītais novalkājums šodien ir tām pievienotā vērtība. Tām ir savs šarms, sava tā laika elpa, savs stāsts. Nēsājot šādu somiņu, neviļus piezogas doma – vai somas iepriekšējā saimniece piepildīja savus sapņus? Cik svarīga viņai bija šī soma? Vai viņa mīlēja? Un vai kāds mīlēja arī viņu?

Nav noslēpums, ka Louis Vuitton somiņas ir vienas no pasaulē visvairāk viltotajām. Šajā izpārdošanā garantē piedāvāto somu autentiskumu, proti, katrai somai ir tās autentiskais kods, kas apliecina, ka tie tik tiešām ir īstie Louis Vuitton darinājumi.

Līdzīgu akciju rīkoja arī pagājušā gada nogalē. Chanel vintāžas stila somas tika izpārdotas rekordātri – divu stundu laikā. Tāpēc noteikti jāatceras, ka Louis Vuitton somu izpārdošana sāksies 4. jūlijā precīzi 8:00 no rīta.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv